{ "Description": "Soubor pro ověření vlastnictví domény pro Microsoft 365 – umístěte do kořenového adresáře webu.", "Domain": "microtel.cz", "Id": "c08ef93f-2cfd-4487-a7d6-92371aa55a69" }


Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací

Jsme projekční, realizační a servisní společnost s 15-letou zkušeností. Zajišťujeme komplexní dodávky v oblasti elektro pro budovy na území České a Slovenské republiky.

Realizujeme dodávky pro výstavbu nových budov a poskytujeme služby pro provoz budov v rozsahu všech elektro technologií v budovách - slaboproudé systémy, elektroinstalace, měření a regulace.

Všechny klíčové služby realizují naši zaměstnanci. V týmu zkušených odborníků jsou projektanti, montéři, servisní a revizní technici, vedoucí projektů.

Při dodávkách pro výstavbu nových budov se soustředíme na kvalitní provedení prací a průběžnou koordinaci navazujících profesí, které napomáhají ke splnění termínu a hladké kolaudaci objektů.

Provádíme periodické prohlídky i výjezdy pro odstranění havarijních stavů na všech elektro technologiích. 

Naší specializací jsou efektivně, rychle a spolehlivě realizované služby pro výstavbu a provoz rodinných domů, řetězců i obchodních filiálek. Zrealizovali jsme a nyní poskytujeme servisní elektro služby pro více než 150 objektů.

Společnost provádí svou činnost v souladu se systémem jakosti.

Svou společenskou roli vidíme, kromě podnikání, také v podpoře dětí, kultury a sportu.